З настанням сильних морозів Росія посилено атакує українську енергетику, щоб спричинити гуманітарну кризу в українських містах, зокрема Києві. Після російської комбінованої ракетно-дронової атаки 9 січня по столиці шість тисяч будинків залишились без опалення, а ситуація з подачею електрики, яка до того була складною, ще погіршилась: графіки відключень вже не діяли, і цілі райони занурились у темряву, припинилась подача води. Особливо це стосувалось лівого берега Києва. Ракетна-дронова атака 13 січня погіршила ситуацію також й для правобережжя міста та в області.
Поки енергетики та комунальники цілодобово працюють над поверненням світла й тепла в оселі киян, ДСНС швидко розгорнули пункти незламності по всьому місту: це великі намети де є обігрів, електрика, інтернет від Starlink, вуличні вбиральні та навіть ігри для психологічного розвантаження. На сьогодні, 15 січня, ще три сотні будинків досі залишаються без опалення.
Показуємо як живуть й працюють кияни у місті без світла та тепла.
Фото: Стас Юрченко, Ґрати